CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

2015 Porsche 911 Turbo a Turbo S Aerokit


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

Pokud jde o přizpůsobení Porsche sportovních vozů, pole působení je široké. Upgrade těla a hnacího motoru se nabízí hned v několika možných variantách. Porsche je velmi blízká divizi Exclusive, která nabízí celou řadu menších transformací a věcí na zakázku, od barvy, po kit až k exkluzivním kolům a interiéru. Nyní se u Porsche Exklusive rozhodli pro vyvinutí aerodynamické sestavy pro model 911. Značka Aerokit Turbo představila svoji verzi 991 generace 911.

Exteriér

Balíček Aerokit Turbo se skládá ze dvou hlavních částí. Tvoří jej přední spojler a přepracované zadní víko. Design předního spoileru je podobný těm, které můžete vidět u vozů jako je GT3 Cup či GT3 America. Nicméně od těchto supersportů, přidalo Porsche Exclusive boční žebra pro více smysluplný vzhled. U zadní části je více komplikovanější upgrade. Ten je sestaven z pevné odtokové hrany s bočními křidélky a automaticky nastavitelnými zatahovacími křídly.
Zákazníci si mohou zakoupit Aerokit v barvě vozu nebo ve vysoce lesklé černé barvě. Samozřejmostí je i další možná úprava od barev po světla až ke koncovým světlům atd.

Interiér

Jak již možná tušíte, Aerokit Turbo ponechává interiér beze změny. To však pro 911 Turbo není problém. Vůz je plný luxusních a užitečných funkcí, včetně hromady kůže, sportovních sedadel, hliníkových vložek nebo zvukového systému Bose.
Opět zde platí fakt, že u Porsche Exclusive splní výrobci každé přání, o které si řeknete. Jediné co potřebujete, je tučný šek.

Hnací ústrojí

Aerokit z 911 Turba neudělal rychleší vůz, bude však více stabilní ve vysokých rychlostech. Dočkat se tak můžeme 520 koní a zrychlení z nuly na sto za 3,2 sekundy. Nejvyšší rychlost je pro tento vytuněný skvost stanovena na 313 km/h.


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »