CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

2016 Mercedes - AMG C63 Coupe


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

Navzdory všem spekulacím se k nám Mercedes AMG C63 Coupe podívá dříve, než se čekalo. Podle nedávných zpráv a drbů se můžeme těšit na C63 Coupe již letos v září, kdy by se měl představit na autosalonu ve Frankfurtu.

Exteriér

Nová verze C-Class by měla být jedinečná. Bez ohledu jak krásné jsou ostatní modely, C63 by měla vyčnívat. Štíhlejší zadní světla, která navzdory svým rozměrům upoutají pozornost na poprvé. V přední části si naopak všimneme pár linek, které dodávají vozu agresivní vzhled. Na první pohled nevýrazné změny udělali rozdíl mezi třídou C-Class, která nemá jen dvě menší dveře. Samozřejmě je možné, že v budoucnu bude ještě vzhled pozměněn, ale již teď je jasné, že nepůjde jen o nevýrazné rozdíly. Coupe se tak rozhodně nestane nemilým překvapením.

Mercedes AMG C63 Coupe se pochlubí předním nárazníkem ve tvaru A či jednobarevnou mřížkou, výraznějšími bočními prahy nebo zadním nárazníkem, který má aerodynamický difuzor na čtyř výstupní výfukový systém. Bonusem jsou masivní kola, která by měla být součástí balení a zadní spoiler, který zdobí kapotu kufru.

Interiér

Vzhledem k tomu, jaké informace máme, je těžké soudit obsah interiéru. Můžeme pouze spekulovat o tom, jaké rozdíly budou a jestli vůbec nějaké. Přesto, že má tato verze podobné rozměry, může být C-Class Coupe interiér trochu stísněný a to zejména v oblasti prostoru zadních sedadel. Celkový objem interiéru by se měl však zvýšit na stejné rozměry, jako měla první generace. Mercedes si přidal i rozlišovací prvek do interiéru. Model bude mít navíc B-sloupek, která by měl doplnit elegantní vzhled nejmenšího kupé. .

Hnací ústrojí

Mercedes AMG C63 Coupe nabídne motor V-8 objemu 4 litrů se dvěma turbodmychadly. Základní verze nabídne 476 koňských sil a 479 liber-stop točivého momentu. Model C63 S coupe nabídne 510 koní a 516 liber-stop točivého momentu. Základní verze C63 zvládne sprint z nuly na sto za 4 sekundy. Model C63 S to zvládne o něco rychleji a nabízí 3,8 sekundy zrychlení z nuly na sto.


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »