CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

Audi S3 Cabriolet je vymazlený model po všech stránkách


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

Psal se rok 2013 a Audi S3 vstoupila do třetí generace. To znamená, že pro modelový rok 2017 je správný čas pro pár aktualizací. To také Audi udělalo. Nové technologie, bezpečnostní prvky a i upgrade výkonu na nás čeká v nové generaci Audi S3. S touto změnou přichází i pár úprav na sexy kabrioletu, který je určen pro masy. Pojďme se blíže podívat na specifikace, které nám Audi S3 Cabriolet přináší.

Exteriér

Stejně jako sedan Audi A3, S3 získala řadu estetických modernizací. Světlomety mají nyní zubatou spodní hranu, která dodává vozu více charakteru. Kromě toho najdeme LED pás uvnitř světlometu a to až do půlky spodního okraje. Při pohledu na mřížku uvidíme více ostřejší body na stranách. Kapota sice zůstala stejná, ale změny dohromady skvěle ladí. Boční strany zůstávají téměř beze změny, až na pár detailů, které však nic nemění. V zadní části vidíme jen upravený tvar světel. Úpravy nejsou příliš velké, ale jedná se o zatraceně dobrý komplet.

Interiér

Pokud doufáte ve změnu interiéru, musíme vás zklamat. Ten se nikam neposunul. Nicméně není proč být smutný. Loňský model nastavil laťku hodně vysoko a stále se můžete těšit na prošívaná opěradla s logem, klimatizační jednotku, displej s uhlopříčkou 12,3 palců, prémiové materiály v podobě kůže a spousty dalších skvělých vlastností a detailů, které dělají z Audi S3 skvělý vůz.

Hnací ústrojí

S3 pohání 2,0 litrový motor TFSI, který dodává na 310 koňských sil a 295 liber-stop točivého momentu. To je zvýšení o 10 koňských sil a 14,8 liber-stop oproti loňskému modelu. Zrychlení z nuly na sto zvládne nyní za 5,4 sekundy. Maximální rychlost 250 km/h.

Závěr

Jsme ohromeni, jak si Audi poradila s úpravou S3. Vůz prošel značnou změnou a nyní nabízí vyzrálý design, který přináší tu správnou generační změnu. Jen tak dál designéři z Audi, tento pokrok se nám velmi líbí.


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »