CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

Bentley Continental GT Speed Black Edition nabízí luxus ve všech ohledech


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

V březnu 2016 Bentley představil Continental GT Speed Black, což je speciální edice pro australský trh. V podstatě navazuje na GT Concours, který byl především o tmavém chromu. Model GT Speed Black Edition je k dispozici pro evropský a americký trh. Zákazníci se na něj mohou těšit jak v kupé, tak kabrioletu. Pojďme se blíže podívat na tohoto drobečka, který nabízí lepší sportovní vlastnosti a nové designové prvky.

Exteriér

Jak již samotný název napovídá, design bude hodně o černé barvě. V přední části vidíme hlavní mřížku, světlomety Bezels a všechny ty trojdílné dispozice. Na boku nacházíme lištu z chromu a kryty zrcátek, také skončily v černé barvě.

Koncová světla a vložka nárazníku mají také stejné barevné nádechy. Bentley tak ukazuje, že se umí skutečně zaměřit na drobné detaily, které nakonec umocňují celkový vzhled.

Interiér

kontrast. Zapomenout nesmíme ani na čalounění, které odpovídá barevným tónům na boku vozu a barvě zrcátek. Je pravda, že žlutá by mohla být příliš honosná, ale v tomto segmentu se to celkem hodí. Každý model je prodávaný se sadou sedadel Mulliner GT s diamantovým prošíváním "Speed".

Hnací ústrojí

Pod kapotou Black Edition se nachází přeplňovaný motor W-12 o objemu 6,0 litru, jako je tomu u modelu GT Speed. Výstup má však nových 633 koní a 620 liber-stop točivého momentu. Zrychlení z nuly na sto zvládne tato krásná edice za pouhých 3,9 sekundy.

Závěr

Bentley Continental GT Speed Black Edition je luxus v hmotné podobě. Ať už se zaměříme na exteriér, který je vymazlený do posledního detailu nebo diamantem prošívaných sedaček, vždy na nás čeká něco extra. A takto na nás působí celá tato speciální edice, která je opravu něco.


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »