CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

Bugatti v Gran Turismo 6


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

Hra Gran Turismo začíná lákat stále více exklusivních značek. Nyní se přidalo i Bugatti se svým zcela jedinečným konceptem.

Hra Gran Turismo je všem fandům automobilového světa velmi dobře známá. Nemusíte být žádný příznivce virtuálních her a i přesto jste již tento název někdy slyšeli, protože právě virtualita velice láká světové značky, aby svým fanouškům odprezentovaly koncepty, které jinde vidět nemohou. I z toho důvodu je šesté pokračování této hry doslova přecpáno exklusivními modely, kde má své zastoupení například Nissan, Citroen a nyní i Bugatti.

Bugatti vytvořilo pro hru zcela jedinečný koncept s názvem Vision Gran Turismo, ze kterého se nám však bohužel prozatím ukázala pouze kapota vozu. Navíc se ani pořádně neví, o jakou část se jedná. Nejčastěji se však hovoří o kapotě motoru a to díky dvojici zámků po stranách a středovému prolisu, který připomíná hřeben ze slavného modelu Bugatti Type 57 SC Atlantic.

Achim Anscheidt, jakožto šéf návrhářského týmu Bugatti prozradil, že koncept vozu nebude představovat pouhý vysněný model automobilky, který by však byl v reálném světě nepoužitelný, podle jeho slov by mohl vůz klidně vyrazit i na opravdové závodní okruhy.

Tento koncept by navíc měl oslavovat zlomový okamžik ve společnosti, který se momentálně odehrává a to přechod ze slavného Veyronu na úplnou novinku, na kterou již Bugatti začíná lákat. Podle Anscheidta by v sobě měl mít tento koncept zabudován kus DNA, které bude charakteristické pro další generace vozů produkovaných právě společností Bugatti.

Celý koncept vozu bychom měli mít možnost shlédnout během frankfurtského autosalonu, který se odehraje ve druhé polovině září. Zdali se nám zde představí i nástupce Veyronu nevíme, ale prezentace novinky pro klíčové zákazníky se již nejspíše odehrály.


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »