CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

Buick Avista pro letošní rok


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

Buick je expertem na sedany a crossovery. Nejnovější model Avista přináší agresivní design od doby, kdy se poprvé představil model Riviera v roce 2013. Koncept Avista je však od prvních obrázků méně futuristický a má skutečný sportovní motor pod kapotou.

V automobilovém podsvětí se dokonce povídá o tom, že je Avista připravena jít do výroby. Problém je, že ani samotné zastoupení Buick neví, jaká je budoucnost tohoto agresivního a futuristického konceptu.

Exteriér

Bucik Avista má nejnovější design z modelové řady. Koncept je vybavený prominentní mřížkou, kterou můžete vidět u modelu LaCrosse. Dále je k dispozici dvojice svalnatých zadních blatníků a spousty dalších agresivních linií, které nejsou k vidění na Buick za poslední desetiletí.

Ostrá zadní světla umocňují silný design a masivní výfukové potrubí, nenechá nikoho na pochybách, že se řítí skutečné monstrum.

Buick má skvělé rozměry, sportovní vzhled a agresivní postoj. Zatím je na dobré cestě strhnout veškerou pozornost na sebe.

Interiér

Interiér na vás vykouzlí futuristickou atmosféru se vším co obnáší. Kokpit je něco na čem Buick staví své prémiové kupé. Masivní dotykový displej, přehledná přístrojová deska a další dotykový displej si vás získá. Design je opravu cool a minimální počet tlačítek dělá celé uživatelské rozhraní velmi přívětivé.

Interiér Avista vypadá velmi příjemně a pohodlně. Futuristické prvky jsou přitažlivé a prémiové materiály slibují komfort během jízdy.

Hnací ústrojí

Pod kapotou nacházíme přeplňovaný motor V-6 o objemu 3,0 litru, který vytáhne na 400 koňských sil. Výkon je pod kontrolou osmistupňové automatické převodovky. Síla je směrována na zadní kola, což je dobrá zpráva. Trošku zklamání však přináší automatická převodovka.

Závěr

Buick Avista je povedeným futuristickým vozem, které si najde své příznivce i odpůrce. Bylo však na čase aby automobilka Buick přišla s novým modelem a především designem, které by trošku rozvířil vody jejich stojatého designu. Avista to dokázala.


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »