CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

Chevrolet Colorado Xtreme je vůz pro pravého dobrodruha


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

Chevrolet v poslední době chrlí jeden off-road koncept za druhým. Poslední novinkou byl model Thailand, který vycházel z globální verze Colorado. Nyní tato globální verze získala nový rozměr a spousty úprav, ke kterým se vedení Chevrolet vyjádřilo, jako k budoucímu směru designu Chevy.

Exteriér

Jak tedy vypadá Chevrolet Colorado Xtreme? Vůz je zabalen do velmi vysokého zavěšení s masivní nádrží a obrovskými pneumatikami Goodyear. V přední a zadní části vidíme ocelové nárazníky, vyrobené na zakázku. Přední nárazník má v sobě nainstalován naviják. Kapota má navíc extra otvory pro chlazení motoru.
Jinak se více méně jedná o velmi podobný vzhled, jaký můžeme vidět u klasického Chevrolet Colorado, jen s pár úpravami navíc.

Interiér

Světově známé Colorado Xtreme v sobě ukrývá podobný interiér, jako ostatní modely. Aktualizace v kabině dělá více domácké prostředí s prvky futurismu. Čeká na vás velký informační displej se softwarem mylink, chromovaná lišta, kožené kryty a modernizované rozvaděče.

Součástí interiéru je i tří-ramenný volant, řadící páka a spousty dalších detailů a moderních věciček.

Hnací ústrojí

A co najdeme pod kapotou? Chevy přímo nezmiňuje, jaké poklady si pro nás nachystal. Nicméně se bude jednat o motor Duramax s objemem 2,8 litrů. Ten vytvoří výkon na 200 koňských sil a 369 liber-stop točivého momentu. To je o 19 koňských sil více, než například u americké verze. Všechen výkon je pod diktátem šestistupňové automatické převodovky.

Závěr

Koncept Chevrolet Colorado Xtreme je fantastický na pohled. Věříme, že tak skvělý budou i jeho jízdní vlastnosti. Super odpružení, velká kola, drsné pneumatiky, kovové nárazníky, naviják, střešní nosič a spousty dalšího čeká na opravdové dobrodruhy. S tímto vozem se zkrátka nemusíte bát vyrazit do opravdu extrémních podmínek


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »