CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

Fiat 500X Chicane zaujme především mladší publikum


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

Fiat klade poměrně velký důraz na podporu 500X crossoveru a nemůžeme mu to mít za zlé. Celkově se vedení společnosti snaží odtrhnout od trhu a nabídnout něco jiného, než nabízí konkurence. Přesto má však těžkou pozici v případě, kde musí brát na zřetel i Jeep Renegade. Naštěstí Fiat ukázal všechny své výhody a představil další model Fiat 500X Chicane.

Exteriér

Vnější část 500X Chicane získá nový vzhled, díky pojetí přední masky, která se skládá z nového předního nárazníku a většími vstupy vzduchu. Crossover také dostane modrý lak a lesklou černou střechu, kterou kombinuje s nadměrnými 20-palcovými koly. Na bocích se poté pěkně prezentuje černý pruh s jménem modelu vozu.

Interiér

Pro nové majitele čeká v interiéru řada originálních dílů a příslušenství. Fiat 500X nabídne kromě modelových úprav v podobě štítku a barevné škály i další libůstky. Těšit se můžeme především na přístrojovou desku, která získala odolný plast v krásné modré barvě nebo chromové prvky krytů. Standardem je pak klasické vybavení pro model vozu tohoto typu.

Hnací ústrojí

Pod kapotou nenalezneme žádné novinky. Fiat 500X Chicane čerpá svoji energii ze známého čtyřválcového motoru s objemem 2,4 litru. Celkový výkon vyprodukuje na 180 koňských sil a 175 liber-stop točivého momentu. Veškerá energie končí na předních kolech a vše ovládá devíti stupňová automatická převodovka.

Závěr

Ve zkratce Fiat 500X Chicane vypadá lépe oproti 500 a 500L modelu. Větší proporce a muskulaturní vzhled přitáhne především mladší generaci. Modrý lak skvěle ladí s celkovým konceptem a přidává mu více šťávy. Možná bychom uvítali více výkonu nebo větších změn v oblasti vybavení interiéru. Nicméně, pokud to vše dohromady sečteme, Fiat 500X Chicane působí velmi dobře ve všech směrech.


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »