CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

Ford Fusion 2017, to je prémiový interiér a výkon přes 300 koní


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

Ford Fusion jde s dobou a nabízí nejmodernější technologie. Tradiční rodinný sedan si během několika let vybudoval silnou základnu fanoušků. Pozornost si zasloužil svými působivými jízdními vlastnostmi a svěžím vzhledem. Pro rok 2017 přichází osvěžení druhé generace Fusion, která zachovává styl sedanu se sportovními prvky. Navíc přidává rozšířené funkce, které jsou k vidění spíše u luxusních vozů, než rodinných sedanů.

Exteriér

Design a celkový styling pro Ford Fusion je na první pohled evoluční. Elegantní tvar s mřížkou připomínající zdánlivě Aston Martin zůstává i nadále. Z velké části se nic nemění. Nově je však přidáno LED bodové osvětlení, které definuje přední část a zadní část vozu. Ford tak podnikl kroky, jak odlišit jednotlivé modely od sebe. Fusion V6 Sport je nejvýraznější vůz s unikátními 19-palcovými koly, lesklou černou mřížkou a zadním spoilerem. Model Fusion Platinum má také výraznou masku chladiče. Z exteriéru je to vše. Nyní se zaměříme na interiér.

Interiér

Fusion interiér si do interiéru přenáší i něco ze své minulosti. My se však zaměříme na novinky. Jednou aktuální je velká dotyková obrazovka, který umožní ovládání systému SYNC3. Přepracovaná konzole je dalším bodem na seznamu změn. Nyní poskytuje více odkládacích ploch pro chytré telefony. Interiér je zdoben plyšem a kůží. Speciální úpravu si zasloužil volant, který je z benátské kůže a ručně šitý.

Hnací ústrojí

Ford se snaží držet si svůj sportovní výkon. Pod kapotou Ford Fusion V6 Sport najdeme motor V6 EcoBoost, který by měl poskytnout 325 koňských sil. Pohon všech kol nás také velmi mile potěšil. Jaká je maximální rychlost nebo zrychlení nám není známo. Na tyto informace si můžeme ještě počkat.

Závěr

Upravený Ford Fusion je zatraceně sexy. Krásný a moderní vzhled vás dostane do kolen. Výborný výkon přes tři-sta koňských sil vás zase nenechá chladným. Bohatý interiér s prémiovými materiály vám zatočí hlavu. Co víc potřebujete vědět o Ford Fusion 2017.


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »