CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

GMC představilo své největší SUV Acadia


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

General Motors konečně začal věnovat pozornost svému největšímu SUV, které má ve svém line-upu téměř deset let. První, čeho si všimnete na modelovém ročníku 2017 Acadia, je zcela nový podvozek vytvořený z tenčí vysokopevnostní oceli a celkově nové rozměry. Nemusíte mít strach, že byste přišli o pohodlí, které nabízí GMC, ale již se nedočkáte konfigurace sedadel pro osm cestujících. Pojďme se blíže podívat co nabízí aktualizace GMC Acadia 2017.

Exteriér

Designéři v GMC začali v podstat s čistým listem papíru. Exteriér je mnohem atraktivnější než dříve a to díky ostřejším liniím a zkosenému čelnímu sklu. Acadia nabídne jedinečnou mřížku s chromovou lištou. Unikátní je i sada kol a pneumatik. Chromované detaily v podobě kliky dveří a spodní zadní fascia skvěle umocňují mohutný dojem z Acadie.

Interiér

Odpovídající exteriérové zlepšení se promítlo i do interiéru. Přístrojová deska debutuje zcela v novém tvaru, než byla u předchozích model. Známé prvky jsou stále přítomny, stejně jako osmi palcová obrazovka či kontrolky dvou-zónové klimatizace. Změnou prošla i konfigurace sedadel, které nabídnou více prostoru a pohodlí během cesty. Jinak se můžete těšit na standardní vybavení, které General Motors dodává do svých modelů. Kvalitní materiály a luxusní design na vás dýchá na každém rohu. K tomu dejte nejnovější informační technologie a máte jedinečné SUV na světě.

Hnací ústrojí

Stejně jako v exteriéru a interiéru i pod kapotou náš čeká novinka. GMC přidal nový čtyřválcový motor s atmosferickým sáním o objemu 2,5 litru. Oficiální specifikace nebyly zveřejněny, ale motor říká, že musíme počítat s výkonem 194 koňských sil.

Závěr

GMC Acadia 2017 se značně liší od první generace. Menší rozměry, menší výkon, motor se čtyřmi válci a menší kapacita se objeví v nové aktualizaci. Možná, že je to potřeba. Acadia je mnohem hbitější a snadnější k manipulaci. Uvidíme, jak se jízdní dynamika přenese do skutečné jízdy a jak přijme tyto změny automobilový průmysl.


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »