CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

GMC Terrain Nightfall Edition


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

GMC Terrain dostává léčbu temnotou a začíná se prodávat jako zvláštní balíček, který má tento crossover oživit a přinést tak pro modelový rok 2016 nový vítr. Nejnovější GMC balíček Nightfall Edition v sobě kombinuje vzhled spojující odstíny černé, v kterých se krásně odráží západ slunce. Důvod proč to vše GMC dělá, je snaha nalákat zákazníky, kteří touží po kvalitním crossover, ale zároveň chtějí něco jedinečného.

Exteriér

GMC vydává NightFall Edition jako kombinaci temných detailů exteriéru, koly a oblíbenými technologiemi. Jinými slovy, GMC dělá všechny detaily exteriéru do černé barvy a zároveň kombinuje nejpopulárnější prvky z interiéru dohromady. Pojďme se podívat blíže.

V přední části je chromovaná mřížka nahrazena černou verzí. Tři vodorovné lamely a voštiny síťované vložky jsou stále přítomny, ale ztratily své honosné barvy. Logo GMC si stále zachovává chromovaný vzhled a červená písma. Velká 18-palcová kola jsou také v jedinečné barvě edice a doslova vás učarují. Celkově je exteriér velmi povedený a černá barva vystupuje z GMC Terrain do magického prostoru.

Interiér

Interiér se chlubí tradiční sestavou informačních technologií. Těšit se tak můžete na IntelliLink, software GMC nebo 4G LTE Wi-Fi hotspot. NighFall Edition je k dispozici pouze v rozsahu změn barev v interiéru. Nic víc si GMC nepřimíchalo.

Hnací ústrojí

Pod kapotou se nachází standardní 2,4 litrový čtyřválec nebo volitelný motor V-6 o objemu 3,6 litru. První jmenovaný produkuje na 182 koňských sil a 172 liber-stop točivého momentu. V-6 nabídne úctyhodných 301 koňských sil a 272 liber-stop točivého momentu.

Závěr

Speciální edice GMC Terrain Nighfall Edition nevypadá vůbec špatně. Barva je krásná a vůz vytváří magické momenty, které vás pohltí. Ptáme se však, zda je to dost. SUV s těmito parametry si jistě získá své příznivce.


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »