CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

Hyundai nabízí luxusní Concept Vision G


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

Hyundai se snaží získat trh s luxusními vozy. Tento trend vřele uvítáme, jenže je problém, zda bude mít Hyundai šancí urvat si kus koláče z již obsazeného trhu. Nejnovějším počinem, který má tyto plné vody rozvířit je Hyundai Coupe Concept Vision G, který má spousty odlišných vlastností od tradičních luxusních vozů.

Concept je na první pohled velký, odvážný, hlasitý, luxusní a zjevně to myslí se svým nástupem skutečně vážně. Vision G si tak na první pohled jde za svým cílem a vše nasvědčuje tomu, že Hyundai se nenechá odradit ani silnou konkurencí.

Exteriér

Vision G má klasický tvar pro všechny velké luxusní vozy, které kladou důraz na luxus. V některých úhlech lze pozorovat křivky Bentley Continental GT 2016. Nicméně Hyundai Vision G má vyšší světlou výšku.

V přední části najdeme chromovanou mřížku, která přitahuje veškerou pozornost. Dlouhá kapota navíc dodává onen styl, který je typický pro tento segment vozů. Jako bonus přináší Hyundai Vision G funkci, která vám otevře dveře, jakmile se přiblížíte k vozu.

Interiér

Interiér Vision G je velmi dobře realizován. Ten je odlišný od konkurence a je tak pro mnohé překvapující. Celý vnitřek vozu je složen ze dřeva a prošívané kůže. Má tak všechny prvky, které od luxusních vozů můžete očekávat. Samotnou kapitolou je pak vybavení a informační prvky, které jsou zatím pod rouškou tajemství, ale zle očekávat jen ty nejvybranější funkce.

Hnací ústrojí

Pod kapotou se uhnízdil 5,0 litrový Tau V-8, který produkuje na 420 koňských sil. Na jednu stranu to není špatné, ale Hyundai se mohl snažit více a nabídnout pod kapotou něco, co se vyrovná konkurenci. Takový nový motor V-12 by rozhodně nebyl špatným bonusem.

Závěr

Hyundai Vision G má všechny vlastnosti, které má mít luxusní vůz. Jenže to podle zkušeností nestačí k tomu, aby se zvýšili prodeje a došlo k obsazení nabitého trhu. Design je výrazný, interiér je hezký a výkon je slušný. Vision G má tak slušnou šanci být na předních příčkách a podobné vize by měli zaujmout i ostatní výrobci. Jedině tak se dočkáme skutečně luxusních vozů se vším všudy.


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »