CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

Infiniti Q50 Red Sport 400 se skvělým výkonem


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

Infiniti Q50 je na světě teprve krátce. Poprvé vjelo na vozovku v roce 2013. Přestože uběhlo ještě málo vody v řece, rozhodlo se Infiniti dát svému kompaktnímu luxusnímu sedanu trochu toho nového designu. Změny nalezneme především v aktualizovaném systému a provokativním hnacím ústrojí. Součástí aktualizace pro rok 2016 je i verze Q50 Red Sport 400. Jak správně tušíte, označení 400 je určení pro počet koňských sil. Úžasné!

Exteriér

V exteriéru si můžeme všimnout pozměněné přední masky. Ta má nyní více sportovního stylu, který je mnohem více agresivnější. Exkluzivní Red Sport 400 má také upravené koncovky výfuků a speciální kola z lehké slitiny, veliké 19 palců. Po celém obvodu vozu vás zaujme i řada chromových detailů a znaků, které dodávají Q50 další styl navíc.

Interiér

Uvnitř Red Sport 400 dostaneme všechny dobroty, které se očekávají. Dotyková obrazovka, navigační systém Infiniti, rozpoznávání hlasu, sportovní sedadla potažená kůží, hliníkové pedály a spousty dalších drobných detailů, které vytváří z Q50 Red Sport 400 luxusní sedan. Infiniti je známo právě svým uměním vytvářet jedinečné interiéry plné luxusu.

Hnací ústrojí

Pod kapotou nalezneme motor V-6 o objemu 3,0 litru. Ten poskytne skvělý výkon 400 koňských sil a 350 liber-stop točivého momentu. Red Sport 400 generuje více energie než BMW 340i xDrive, který je limitován na 320 koňských sil. S největší pravděpodobností dostanete možnost volby. Buď můžete zatoužit po voze s pohonem na zadní kola nebo na obě nápravy.

Závěr

Nová verze Infiniti Q50 Red Sport 400 přináší příjemný svěží nádech do designu i výkonu. Moc se nám líbí upravená přední část v exteriéru. Úžasný výkon 400 koňských sil také není k zahození. Interiér je kvalitní, tak jak jsme u Infiniti zvyklí. Vše skvěle sedí a ladí to dohromady naprosto úžasně.


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »