CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

Infiniti QX70 Limited pro rok 2017


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

Vůz Infiniti QX70 začal žít v roce 2003 jako Infiniti FX. Druhá generace přišla v roce 2008, kterou následoval facelift v roce 2011. Od té doby proběhlo jen pár změn a tou největší byla změna názvu na QX70 v roce 2013. Pro rok 2016 se toho změnilo více než dost. Model QX70 dostal další generační změny, které Infiniti oznámila na New York Auto Show. Uvidíme, jak se QX70 Limited naučil novým kouskům a čeho se můžeme dočkat.

Exteriér

Pojďme rovnou na věc. Největší dominantou nového QX70 Limited je mřížka vpředu. Stejný tvar, jako má mřížka na QX70, jsme viděli v posledních několika letech, ale ta nemá pochromované horizontální žaluzie. Místo toho má mřížka Limited černé plasty pokryté emblémem plovoucí ve středu. Kulaté mlhovky jsou také nové a mají horizontálně tvarované LED mlhovky.

Boční zrcátka získala tmavší vzhled. Zadní koncová světla jsou naopak vedena ve světlejším odstínu, který však vypadá skvěle s šedým vnějším povrchem, který je znázorněn na fotografiích. Vše ostatní je víceméně stejné, až na pár drobných detailů.

Interiér

Interiér se chlubí tradiční sestavou informačních technologií. Těšit se tak můžete na IntelliLink, software GMC nebo 4G LTE Wi-Fi hotspot. NighFall Edition je k dispozici pouze v rozsahu změn barev v interiéru. Nic víc si GMC nepřimíchalo.

Hnací ústrojí

Pod kapotou se nachází stejný motor V-6 o objemu 3,7 litrů, který je používán u všech modelů QX70. Motor zvládne 325 koňských sil a 267 liber-stop točivého momentu. Výkon je posílán na kola ze sedmistupňové automatické převodovky.

Závěr

Model Infititi QX70 Limited vypadá pěkně. Svěží úprava v exteriéru a interiéru zvyšuje atraktivitu vozu na další úroveň. Výkon zůstává stále pěkný. Uvidíme, jak moc se vyšplhá cena nahoru. Ta by totiž jako jediná mohla zapříčinit neúspěch tohoto modelu.


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »