CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

Jeep Cherokee Overland se dočká vylepšení


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

Luxusní auta jsou stále velmi žádaná a to obzvláště, když je na světě taková konkurence. Sebemenší detail totiž může rozhodnout mezi tím, zda budete úspěšní v automobilovém průmyslu či nikoliv. Tento trend si uvědomuje i společnost, která stvořila legendární Jeep Cherokee a rozhodla se vydat luxusnější verze svých starších automobilů, které nabídnou skutečně to nejlepší, co trh nabízí. Vylepšení se dočká i model Overland. Kromě kosmetických vylepšení, nabídne nový Jeep Cherokee Overland i menší změny pod kapotou. Pojďme se blíže podívat, co nabízí moderní SUV.

Exteriér

Kromě znaku Overland, který zdobí dveře zavazadlového prostoru, si můžete všimnou i zdobného nápisu Cherokee, který je v barvě karoserie na desce čalounění. Jeep nabídne Cherokee s 18-palcovými koly, HID bi-xenonovými světlomety a dalším standardním vybavením, které je typické pro tuto třídu.

Cherokee jinak zůstává beze změny. Šušká se o neobvyklé mřížce chladiče nebo designu bočních sukní, ale většinu těchto změn nejsou potvrzené a ani na oficiálních fotkách.

Interiér

V kabině vás ohromí dřevěné zdobné prvky, kůží potažený volant a skvělá velmi pohodlná sedadla. Přístrojová deska má velký 8,4 palcový dotykový displej, který slouží k nastavení různých informačních prvků a systémů. Součástí výbavy je i audio systém Premium, posilovač zadních výklopných dveří či sledování mrtvého úhlu.

Hnací ústrojí

Pod kapotou Jeep Cherokee Overland 2016 se nachází 2,4 litrový čtyřválcový motor s výkonem 184 koňských sil a 171 liber-stop točivého momentu. V případě, že vám výkon nestačí, můžete si vybrat motor V-6 o objemu 3,2 litru. Výkon tohoto motoru je 271 koňských sil a 239 liber-stop točivého momentu. Oba motory jsou spojeny s devíti stupňovou automatickou převodovkou.

Závěr

Jeep přidáním modelu Overland pomáhá zvýšit povědomí crossover Cherokee do nového území. Zákazníci si určitě vyberou svůj oblíbený model Jeep. Myslíme si, že Cherokee Overland bude jedním z nejvíce skloňovaných jmen ze sestavy Jeep.


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »