CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

Jezděte ve svých oblíbených džínsech s Volkswagen Beetle Denim


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

Přáli jste si někdy sedadla v autě, která by byla stejně pohodlná, jako vaše nejoblíbenější džíny? Limitovaná edice Volkswagen Beetle Denim 2016, která byla představena na Los Angeles Auto Show, si klade za cíl právě tohle. Omezený počet kabrioletů se pyšní designem v podobě denimu a unikátních interiérových prvků. Možná se vám tento krok nezdá příliš rozumný, ale co kdy v Beetle rozumné bylo?

Historie džín ve Volkswagen Beetle

Originální nápad? Ne tak docela. Denim koncept totiž není žádnou novinkou. Již v roce 1974 a 1975 vyráběl Volkswagen speciální edici "Jeans Bug" pro evropský trh. Tento vůz byl vybavený jedinečným exteriérem a styl čalounění inspiruje mnohé moderní vozy dodnes.

Co nabízí Volkswagen Beetle Denim

Beetle Denim následuje podobný vzor jako klasické denim vozy. Sedadla jsou bohatě čalouněná ve stylu světle modré tkaniny s bílým lemováním a hrubou texturou džínoviny. Boky jsou zasazeny do tmavě modré koženky, která dodává vozu více elegantní vzhled, než verzi 1970.

Úložné prostory jsou stylizované tak, aby vypadaly jako džíny kapes. Navíc jsou prošívané červenou kontrastní nití. Vnitřní strana je pěkně zakončená jedinečnou stříbrnou a modrou podložkou. Stejně jako zbytek 2016 Beetle lineup, je Beetle Denim vybaven novým aktualizovaným infotainment systémem VW MIB II. Ve zkratce se dočkáte nového dotykového 5,0 palcového displeje, který má lepší rozlišení, připojení pro iPod a záložní kameru.

Z exteriéru je Beetle Denim rozpoznatelný díky 17-palcovému "dědictví". Vnější materiál též imituje barvu denimu a to dokonce ve dvou možných odstínech – světle a tmavě modré.

Pod kapotou je motor s turbodmychadlem a přímým vstřikováním o objemu 1,8 litru s výkonem 170 koňských sil. Součástí standardní výbavy je automatická šestistupňová převodovka. Uvedení do prodeje ukázalo na cenovku $25 995. Pokud však budete chtít pořádný punkový vzhled roztrhaných džín, budete muset své džínové Beetle vylepšit sami.


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »