CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

Konečně je tu. Nissan Juker-R 2.0 Concept je na světě


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

Čtyři roky dlouhého čekání se vyplatili. Konečně je tu úžasný koncept Juke-R. Nevíme co tak dlouho trvalo, jako by svérázné tělo Nissan Juke nebylo dost dobré. Seznamte se tedy s nejnovějším přírůstkem Nissanem Juke-R 2.0, který má být nejlepším crossover autem na světě.

Exteriér

Stejně jako GT-R i evoluce u Juke-R 2.0 byla subtilní. Matné černé široké tělo Juke bylo stylizováno včetně masky chladiče, světlometů a zadního světla. Juke-R 2.0 je agresivnější a má více funkcí, což umožňuje lepší jízdní vlastnosti. Je to díky většímu průtoku vzduchu a chlazení motoru a turbodmychadla. Dále si můžete všimnout zadního obložení, rozšíření blatníků a bočních prahu a křidélek, které jsou konstruovány z uhlíkových vláken.

Interiér

S výjimkou nového černého stropu je vnitřek Juke-R 2.0 nedotčený. To znamená, že Juke má standardní interiér, který je celkem vykuchaný. To vše jde však ve prospěch klece a dvojici závodních sedadel a postrojů. Vrcholem kabiny je skutečnost, že je telematický systém GT-R integrovaný bez problémů.

Hnací ústrojí

Potom co se udělal prostor pod kapotou a tělem, se přidal motor GT-R a veškeré pohony na všechny kola. Hnací ústrojí má poměrně jednoduchý úkol. Použití 3,8 litrového twin-turba V-6 poukazuje na výkon 600 koní, které jsou k dispozici. Nový Juker-R 2.0 přináší celkem o 55 koní více, než předchozí Juke. Díky šesti rychlostní spojce a pohonu na všechny čtyři kola zvládne Juke-R zrychlení z nuly na sto za 3,7 sekund. Jako bonus na vás čekají nadrozměrná 21-palcová kola, která vás ohromí.

Závěr

Nissan Juke-R 2.0 posouvá hranice pokud jde o sílu a výkon. Nissan ukazuje na kvalitu balení a skutečnosti, že v segmentu není skutečně žádný přímý konkurent. Nissan Juke-R 2.0 je tak jedním z nejvíce vzrušujících vozů, které nyní můžete na okruhu spatřit.


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »