CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

Neobyčejný Jeep Trailstorm Concept


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

Nepřístupný terén v obyčejném autě nezdoláte a ani mnohá SUV nejsou tak skvěle vybavena, jak se tváří. Pokud však toužíte po vozidle, které utáhne i ten největší kopec, čtěte dál. Jeep Trailstorm Concept je totiž to pravé off-road řešení, které si poradí s pouští, horami nebo i bahnem.

Výhodou tohoto modelu je možnost sestavení vlastního Jeepu Wrangler na míru. Stačí si sáhnout pro svojí oblíbenou šablonu a načerpat trochu inspirace z katalogu. Trailstorm Concept sice nemusí patřit mezi to nejlepší řešení, které Jeep nabízí, je to však skvělá ukázka, co může vzniknout v garáži na koleně, když máte vášeň pro teréní vozy.

Exteriér

Při pohledu na Trailstorm vás jako první věc trkne a maskovací zábal, který je speciálně navržený do pouště. Další část, která si vezme značnou pozornost, je obutí. Velké 37-palcové pneumatiky jsou namontované na 17-palcových kolech, které vám v terénu zachrání zadek. V přední části na vás opět čeká masivní nárazník s navijákem, světlomety, LED mlhovky a spousty dalších detailů, které najdeme i u sériové výroby.

Interiér

nteriér je vytvořený ve sparťanském stylu. Vnitřek je kompletně vybílený a nabízí jen to nejdůležitější, co potřebujete v terénu. Základem je bytelná kostra, která vás ochrání před nárazem. Bát se však nemusíte tvrdého komfortu při jízdě. Příjemné materiály na sedadlech, vás hezky ukolébají.

Hnací ústrojí

Pod kapotou se nachází motor V-6 o obsahu 3,6 litru, který posílá výkon na kole přes pětistupňovou automatickou převodovkou. Výstup je dimenzován na 285 koňských sil a 260 liber-stop točivého momentu. Jeep zná ten správný recept na pořádný výkon v terénu. Nám se to velmi líbí.

Závěr

Zůstat trčet uprostřed pouště, to se nechce nikomu. Jeep Trailstorm Concept, se postará o to, aby tam nezůstal nikdo. Jedinečné off-road vozidlo si vás svým vzhledem a skvělým výkonem získá. Jedná se skutečně o vůz určený pro čistou i hrubou práci.


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »