CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

Nissan představil speciální edici Maxima SR Midnight


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

V minulém roce představil Nissan omezenou nabídku příslušenství Midnight. Poptávka po tomto balíčku byla tak velká, že se Nissan rozhodl k jednomu svému modelu nabízet tuto speciální edici příslušenství pravidelně. Nevýhodu balíčku však je, že pokud si jej chcete dopřát, tak musíte pouze s nejsportovnější verzí Nissan Maxima SR. Co vlastně balíček přináší a proč je tak žádaný se dozvíte níže.

Exteriér

Midnight edice přichází v jedné z pěti barev – červené, bílé, šedé, modré a černé. Právě černá barva vyniká nejvíce oproti všem zmíněným. Největším přírůstkem v exteriéru této speciální edici jsou 19-palcová kola v černé barvě z hliníkové slitiny. Díky použitému materiálu a barvě má Nissan Maxima SR ještě více sex-appealu na rozdávání. Dalším vylepšením je instalovaný černý spoiler. Pokud se podíváte pozorně, vytvořené barevné schéma, které podtrhují kombinace červených a černých detailů.

Interiér

Midnight edice je především o exteriéru. Tam najdete totiž nejvíce změn. Nicméně uvnitř kabiny vás také čeká pár překvapení, které sice nejsou tak oslnivé, ale dohromady vytvoří příjemnou změnu, která je přitažlivá. Nissan přidal do interiéru trochu temných detailů, které vytváří harmonický celek společně s exteriérem. Uvnitř kabiny se můžete těšit především na prémiové materiály v podobě kůže, která obklopuje značnou část detailů v interiéru. Nechybí ani speciální sedadla s vložkou Alcantara.

Hnací ústrojí

Pod kapotou se nezměnilo vůbec nic. Můžete se tak těšit na 3,5 litrový motor V-6, který produkuje na 300 koňských sil a 261 liber-stop točivého momentu. Není se čemu divit. Edice Midnight totiž zasahuje pouze do příslušenství a těla vozu.

Závěr

Nissan Maxima SR byl příjemným vozem již před samotnou speciální edicí. Nakolik je baliček Midnight tak speciální, aby si zasloužilo vlastní model nám ukáže čas. Nelze totiž srovnávat volitelné prvky s rovnou celým modelem, který je nyní k dispozici.


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »