CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

Nissan Sentra 2016 nabídne kvalitní zázemí pro rodinu


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

Nissan se chystá na představení svých nových modelů. Jedním z nich je Nissan Sentra, který prošel významnou aktualizací, která přináší změnu na všech frontách. Značka Nissan je známa svojí odlišností od klasických tvarů. O to více je zajímavé nynější odklon od tradice a nasazení radikálnějšího line-upu. Těšit se můžeme na novinky v interiéru, ale především řadu nových technologií, které dělají ze Sentry mnohem luxusnější vůz. Aktualizovaný model Nissan Sentra 2016 by měl jít na pulty obchodů během prosince.

Exteriér

Nissan Sentra zachovává svůj přímý pohled. Přibylo však pár dramatických prvků. Bez chromované horizontální tyče, předního klenutého blatníku a C-sloupku, vypadá Sentra 2016 více sebejistě. Neměla to sice zapotřebí, ale i tak je to velmi příjemná změna. Dále se v exteriéru dočkáme 17-palcových kol a nového LED osvětlení, které je v současné době v kurzu. Přidává tak novému modelu trochu víc luxusu.

Interiér

Sentra si v kabině bere trochu více inspirace od Nissanu a jeho sportovní historie. Přístrojová deska má plno sekundárních kontrolek, které jsou zamířené čistě na pozornost řidiče. Dále je k dispozici dvou-zónová klimatizace, navigace, zvukový systém a informační systém NissanConnect.

Pro milovníky technologií bude k dispozici inteligentní tempomat, automatické brzdění a monitorování slepého úhlu. Tyto aktivní ovladače nejsou často k vidění u méně nákladných modelů, jakým je Sentra.

Hnací ústrojí

Pod kapotou se nachází 1,8 litrový čtyřválec, který má 130 koňských sil. Sentra je vybavena systémem Xtronic pro plynulé převody. Součástí by měl být taky elektronický posilovač, který by měl vylepšit jízdní vlastnosti. Bližší specifikace zatím Nissan nezveřejnil a tak se domníváme, že vše zůstane při starém.

Závěr

Nissan Sentra udržuje příjemný rodinný vzhled. Nekompromisní design, lepší jízdní vlastnosti a dobré zázemí dělá z nového modelu zajímavé a perspektivní auto. Jde vidět, že Nissan má se Sentrou jasné plány.


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »