CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

Nový Mercedes-Maybach S600 je dokonalý v každém směru


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

Síla a bohatství – takto jednoduše by se dal popsat Mercedes-Maybach S600. Jeho vypuštění do světa způsobilo náboženskou horlivost a spousty zámožných osob na světě po něm natahovalo ruku. Není se čemu divit. Mercedes-Maybach patří již dlouhou dobu mezi auta, kterými se ukazuje, jaké máte společenské postavení. Pro někoho povrchní záležitost. My však víme, že ten, kdo si jej jednou zkusil, již nikdy nechce nic jiného.

Exteriér

Majestátní exteriér, který však není nic jiného, než prodloužený S-Class. V určitých proporcích je téměř totožný s Mercedes. Samozřejmě to neznamená, že by S-Class nebo Maybach S600 vypadaly špatně. Právě naopak. Sedan nese poměrně subtilní zdvořilost a oproti konkurenci v podobě Rolls Royce nebo Bentley není tak okázalý.

Interiér

Interiér je místem, kde Mercedes trávil čas a utrácel velké množství peněz. Luxus na každém rohu. S600 je kompletně potažen pravou kůží, skutečným dřevem a hliníkem. Dokonce zde najdete i plochu potaženou ovčí kůží. Zkrátka nic není falešné ani polovičaté.

Pro cestující je připraveno pohodlí největšího kalibru. K dispozici na zadních sedadlech je dvojice obrazovek, kde můžete sledovat rychlost a polohu vozidla, společně s řadou zábavných funkcí a aplikací. Dále je tu chladící box na šampaňské nebo originální znak "Double M", který však není ve standardním vybavení.

Pokud pomineme všechny ty luxusní materiály a kvalitní zpracování, nabízí Maybach skutečně výborný interiér, který kromě požitku pro oko, nabízí i praktické zázemí pro řidiče a cestující.

Hnací ústrojí

Pro úchvatný exteriér a luxusní interiér je potřeba výživný motor. Celohliníková V-12 o objemu 6,0 litrů se dvěma turbodmychadly dodá potřebný výkon. Výsledkem je 523 koní a 612 liber-stop točivého momentu. Zrychlení z nuly na sto zvládne Maybach S600 za 4,7 sekundy. Maximální rychlost je 250 km/h. S hmotností 5 304 liber, je to slušný výkon i na takového drobečka, jakým je Maybach S600.

Závěr

Maybach S600 je možná nejpohodlnější vůz, ve kterém kdy budete sedět. Společně s kombinací výkonu a luxusních materiálů, se jedná o vůz, který prostě musíte vyzkoušet a měl by patří mezi vaše celoživotní sny. Ve skutečnosti je jedno, zda to bude S600 nebo jiný Maybach. Zkrátka luxus je zaručen v každém modelu.


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »