CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

Nový Subaru BRZ má lepší jízdní vlastnosti


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

Subaru právě vydala podrobnosti o své nejnovější speciální edici BRZ. Ta je nyní k dispozici s jemnými úpravami, moderním zavěšením a značkou STI. Počet vozů je omezen pouze na 300 kusů a model bude výhradně nabízen zákazníkům v Japonsku.
Nový model BRZ by neměl přinést vylepšení ve výkonu, ale spíše v jízdních vlastnostech. Subaru 2016 BRZ má speciálně vyladěné přuziny a tlumiče, velké brzdy a podpory. Přestože se úpravy netýkají výkonu, už tak je BRZ zábavné auto.

Exteriér

BRZ je dobře vypadají vůz. Nevyhraje sice žádné ocenění za design, ale rozhodně si s ním žádnou ostudu neuděláte. Vzhled není příliš agresivní ani roztomilý. Speciální edice nic dramatického nemění. Doplňky jsou jemné a jako celek působí velmi dobře. Při pohledu na auto vidíte jedinečnost a z bližšího pohledu vám dojde co to způsobuje.
A co vše je nového? Za prvé je to nový nárazník, který má vše co starý a navíc má vzduchové linie. Pryč jsou mlhové světlomety, které byly v rozích. Na nárazníku najdete odznak STI. Kolem vozu je pak červené lemování. Zbytek pozornosti na sebe strhnou 18-palcová kola z hliníku.

Interiér

Interiér se pochlubí novými materiály a záplavou log. Sedačky nyní mají nastavitelná záda a sloty pro závodní svazky. Nově jsou také čalouněná v černé kůži s kontrastním prošíváním. Uhlíkovou stopu najdete na přístrojové desce, kde spatříte i sadu log a odznaků. Maximální pohodlí je základem pro nový model BRZ. Díky tomu zažijete skvělý pocit z jízdy.

Hnací ústrojí

Pod kapotou se nachází výkon o 200 koní a 151 liber-stop točivého momentu. Tento výkon jde z 2,0 litrového motoru boxer, který nakopává šestistupňová manuální nebo automatická převodovka. Výkon je dostačující pro dravou jízdu, která bude pohodlná pro všechny.

Závěr

BRZ je dostačující vůz pro širší skupinu lidí. Obzvláště v Japonsku se bude jednat o velmi žádané vozidlo. Pokud tedy máte svoje Dojo na jednom z ostrovů, neváhejte se zapsat na seznam žadatelů. Do prodeje míří jen 300 kusů.


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »