CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

Pro slunečné dny stvořené Chevrolet Camaro Convertible


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

Kupé Chevrolet Camaro bylo odhaleno před nějakým časem. Nyní je pravý okamžik podívat se na model kabrioletu. Po delší době mlčení se konečně Chevrolet vyjádřil a uvolnil dávku předběžných fotografií, které ukazují Camaro obnažené.
Kabriolet verze by měla být k dispozici někdy kolem prvního čtvrtletí roku 2016. Následně se rozletí do všech showroomů po celém světě. Pojďme se blíže podívat, co tato letní verze nabízí.

Exteriér

Camaro Convertible vypadá stejně jako kupé. Změnu najdeme jen v přepracovaných panelech, světlech a v revidované přední a zadní konstrukci. Více agresivní nárazníky ukazují znatelné rozdíly mezi obrubami. Kromě sportovnějšího designu je i Camaro Convertible o něco menší, než jeho předchůdce. Kovová střecha je nahrazena zatahovací soft střechou. Díky předběžným fotografiím a skromným zprávám o úpravě vozu, se můžeme těšit na nové Camaro jak sexy vůz, který nabídne vášnivou letní jízdu.

Interiér

Podobně je tomu i interiéru. Ten také odráží kupé téměř v každém detailu. Přestože přebudovaný Camaro šesté generace zdědil některé funkce z minulosti, novinka obsahuje přepracovanou palubní desku s řadou nástrojů. Těšit se můžete na osmi palcový displej, konfigurovatelní přístroje a více zábavné funkce, které nyní mají lepší konektivitu. Čistší design poznáte především na středové konzole. Chytré chromované vložky a kontrastní prošívání vyzdvihuje design interiéru o několik tříd výše.

Hnací ústrojí

Základní motor má obsah 2,0 litru a nabídne celkem 275 koňských sil a 295 liber-stop točivého momentu. Ačkoliv se jedná o jedno z nejméně výkoných Camaro, bude určitě nejúspornější Camaro dosud. Sprint z nuly na sto zvládne za hezkých šest sekund.

Závěr

Přestože na Camaro Convertible si musíme ještě půl roku počkat, už nyní více co očekávat. Kabriolet získal významná vylepšení a skvěle se hodí do řady Chevroletu. Nový model tak přinese novou radost do řad současných fanoušků Chevrolet a zároveň může přitáhnout fanoušky nové.


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »