CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

Rychle a zběsile už jen třikrát


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

Kdo z automobilových fandů by neznal filmovou ságu Rychle a Zběsile. Film, který se točí okolo rychlých vozů a krásných žen se stal kultovní záležitostí, která nyní pomalu ale jistě spěje ku svému konci.

Poslední díly ságy se sice oproti původnímu konceptu přeci jen trochu více odchýlily, ve filmu vidíme víc výbuchů, slz, vystřelených nábojnic a zmačkaných plechů, ale i tak se stále jedná o parádní podívanou. Poslední sedmý díl se měl stát po smrti Paula Walkera (představitele hlavní role) jakousi pomysl a nejlepší tečkou za celou sérií, ovšem právě smrt herce dopomohla k tomu, že o film byl enormní zájem, se kterým dokázali producenti filmu velice dobře naložit. Ohlášeno navíc bylo i osmé pokračování filmu, které se má stát podle Vina Diesela (jedná z hlavních postav a producenta filmu) tím nejlepším co Fast and Furios přinese.

Jakoby to ovšem Domovi nestačilo. Zároveň s tím se proslýchá, že celá série bude zakončena jakousi minitrilogií, která zakončí tuto ságu na čísle deset. Můžeme se tak prý těšit ještě na tři filmy s hlavičkou Rychle a Zběsile, které budou naplněny maximem akce a napětí a Dom bude předvádět takové kaskadérské kousky, které by mu mol závidět i leckterý akční hrdina od Marvelu.

Necháme jen na vás, zdali jste z této správy nadšení či nikoliv. My osobně bereme za plus alespoň to, že se budeme moci pokochat krásnými ženami a ještě krásnějšími vozy. Série sice již není tím, co byla na počátku a od svého původního zaměření na tunikovou komunitu jsme se dostali spíše do telenovely s pořádně rozpálenou kapotou, ale stále je to lepší, než sledovat nekonečné seriály a doktorské ságy v televizi. Navíc každý milovní série se na film bude těšit ať už je jakýkoliv, vzpomeňme si jen na nadávky ohledně třetího dílu série, a jak je tento film dnes vychvalován až do nebes.


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »