CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

Stát prodává zabavená vozidla


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

Také si občas kladete otázku, co se stane s majetkem zabaveným osobám, které se podílely na určitých trestných činech? Tyto vozy končí na Úřadu pro zastupování stát ve věcech majetkových, ten je pak pravidelně nabízí k prodeji a nyní se v jeho nabídce objevili i dva poměrně zajímavé kousky, mezi které patří například Ferrari 575M Maranello.

Nabídka nejrůznějších předmětů, elektroniky a dalších věcí, které bychom mohli nalézt i v naší domácnosti je v nabídce Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových poměrně běžnou praxí. Občas se však objeví i zajímavé kousky, mezi které určitě patří pětice luxusních vozidel, které jsou k mání právě teď.

Mezi tuto raritní pětku patří Ferrari 575M Maranello, sedan Mercedes-Benz S 600 z roku 2003, kupé Mercedes-Benz CL 500 s dva exempláře luxusních terénních Hummerů H2. Například zmíněné Ferrari je poháněné motorem o objemu 5,7 litru s dvanácti válci o výkonu 380 kW. Toto vozidlo má najeto pouhých 48 tisíc kilometrů a jeho prodejní cena byla stanovena na minimálních 1 599 000 korun.

Tmavě modré S 600 je prodáváno za 246 tisíc korun. Je to také z toho důvodu, že tento kus je nabízen s poškozeným předním nárazníkem. Za tu cenu však dostanete 5,5 litrový dvanáctiválec o výkonu 368 kW. Lehce poškozené je i nabízené stříbrné kupé CL 500, které má popraskaný lak na své přídi, lehce promáčklou kapotu a několik prasklin na čelním skle. Nejedná se však o nikterak závažné poškození, které by se nedalo rychle opravit. I proto je prodejní cena vozu minimálně 680 tisíc korun. Majitel u něj však musí počítat s neplatnou STK, které vypršelo minulý rok na podzim.

Oba Hummery jsou shodně nabízeny s minimální cenou před 800 tisíc. Jeden z vozů je ve verzi pick-up a druhý SUV. Ani s těmi však nebude mít majitel vše jednoduché, jelikož k jednomu chybí doklady a má španělskou značku a druhý je taktéž lehce poškozen. Pokud však po některém z těchto vozů toužíte a nevadí vám jejich minulost, směle do jejich koupě!


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »