CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

Volkswagen se předvádí s novou Jetta GLI 2016


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

Jetta GLI je ekvivalentem pro GOLF GTI. Nyní získala Jetta pro rok 2016 silnější výkon a další úpravy, které z ní dělají přitažlivější vozítko. Jedná se tak o jeden z nejlépe vybavených modelů ve své třídě. Kromě toho, že dostala větší výkon, se nyní může pochlubit i několika nadstandardními funkcemi. Ať už celkový dojem dopadne jakkoliv, Jetta je skvělou volbou pro ty, kdo chce výkon Golfu, ale větší prostor pro nohy a náklad.

Exteriér

Stejně jako loňský model i letos si bere Jetta GLI 2016 většinu svých sportovních narážek od bratrance Golf GTI. Nicméně aktualizace přináší významné změny v přední i zadní části. Světlomety jsou přeneseny z předchozího modelu, mřížka je o něco větší a zahrnuje červený pruh stejně jako je tomu u Golfu GTI. Dále je tu upravený tvar mřížky, nárazník, mlhová světla a černé ozdoby kolem. Jetta je obecně hezké auto, které podporuje klasický design.

Interiér

Uvolněné fotky k interiéru Jetta GLI 2016 poukazují na nový informační systém MIB2 s USB a Auto-Net připojení. Standardní funkce pak mají push-start tlačítko, automatické ovládání dvou-zónové klimatizace, vyhřívaná sedadla, audio systém, střešní okno, parkovací kameru a spousty dalšího vybavení, které najdete jen u vyšší třídy. Z dodaných fotografiích a uvolněných informací víme, že to není vše co má Jetta připraveno. Proto se můžeme těšit na další novinky, které na nás čekají.

Hnací ústrojí

Jetta GLI má přeplňovaný 2,0 litrový čtyřválec, který najdeteme i v Golfu GTI. Z pod kapoty se tak na vás vyřítí 210 koňských sil a 207 liber-stop točivého momentu. Sprint z nuly na sto zvládne za 6,7 sekundy. Což je o půl sekundy pomalejší než Golf GTI.

Závěr

Pokud hledáte kompaktní, živý, pohodlný a dobře vybavený vůz, Jetta GLI 2016 je to pravé pro vás. Skvělá ovladatelnost, kvalitní materiál a výborné zpracování zajišťuje tomuto vozu zářnou budoucnost.


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »