CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

Vozu Ferrari California T italský půvab opravdu neschází


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

Vůz Ferrari California T se od svého zavedení stal velmi rychle favoritem všech milovníků rychlých kol. Motor vpředu, stohovatelná střecha a skvělý výkon, to je jen malý výčet vlastností, které tohle italské super-auto vlastní.

Nová Californie prošla drastickou změnou s posledním redesignem. Stále se jedná o sportovní auto, ale jeho vzhled je mnohem více zarážející. Ferrari California T skrývá hned několik skvělých novinek, pojďme se na ně společně podívat.

Exteriér

Celkový design modelu se nezměnil. Na první pohled je stále agresivní. Nová, hranatější mřížka je lemována po stranách průduchy, které se zužují. Ostré boční linie se táhnou dozadu a téměř vyplňují tvarovanou zadní část vozu.

V zadní části má California T úplně jiný vzhled. Kulatá zadní světla skvěle doplňují náznaky prostoru, který v sobě ukrývá pevnou střechu. Celé tomu kralují pěti-paprsková tmavě šedá kola z lehké slitiny.

Interiér

Nový interiér má stále mnoho vlastností a stylu z předchozí Californie. Nicméně, podobně jako exteriér, byl interiér více přiostřen. Multifunkční volant poskytne dostatek kontroly, kterou využijete pro opravdový adrenalin. Centrum zábavy je mírně skloněné a přepracovaný středový panel nabídne širokou řadu funkcí a technologických vychytávek.

Hnací ústrojí

Největší upgrade pro rok 2015 se nachází pod kapotou. Motor V-8 s objemem 3,9 litrů a přímým vstřikováním nabídne na 560 koní a 557 liber-stop točivého momentu. Turbo by mělo vystřelit Californii T z nuly na sto za 3,6 sekundy. Nejvyšší rychlost, kterou California dosáhne, je 316 km/h.

Závěr

California T 2016 nabízí hodně. Je tu síla, vzhled, odkaz Ferrari, technologické vymoženosti, skládací střecha a spousty dalších super vymožeností. Také se může pochlubit skvělým výkonem. Californie není auto za babku, ale má v sobě dost přitažlivosti a historie, aby okouzlilo spoustu profesionálních závodníků i zámožných podnikatelů. Třeba budete právě jedním z nich.


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »