CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

Vyletněná verze Fiat 500 Cabrio 1957 Edition


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

Fiat 500 nelze považovat za klasické auto. Obzvláště v případě, kdy se snaží dostat na trh s moderní verzí a příliš se mu to nedaří. Díky tomu však vznikají retro modely, které mají pozitivní náboj a povyšují tak skromný motorismus na fantasy místo. Jako bonus je fakt, že nemusíte utratit milion korun za auto, které by odráželo vaší osobnost tak dokonale, jako Fiat 500.
Fiat 500 Cabrio 1957 Edition tuhle záležitost posunuje ještě dále. Populární limitovaná edice z roku 1957 je zpátky v moderním kabátu. Pojďme si blíže prohlédnout tento přirozený krok vedení Fiat.

Exteriér

Automobil Fiat je definovaný svými rozměry. Krátké a vysoké auto vypadá dobře. Kulaté světlomety dodávají roztomilý kukuč a knírek v podobě chromované masky ladí s celkovou vizáží vozu. To, že se jedná o hezké auto, není pochyb. Ať už jste fanoušek nebo ne, Fiat 500 Cabrio vás dostane. Úpravy jsou viditelné a 500 Cabrio má subtilní ragtop s bočními lištami, které pronikají do plátna v přední části. To se dále natahuje až k víku k zadní části. Veškerý design je v klasickém stylu Fiat. Například kontrastní barevné zrcadlo s kloboučky a barvě karoserie s chromovanými koly napodobují dílčí kryty originálu. Fiat 1957 Edition je k dispozici ve třech barvách od bílé, světle zelené až po světle modrou.

Interiér

Interiér je starý dobrý Fiat. Barvy v interiéru a obložení na palubní desce jsou v odstínech hnědé, krémové a béžové. V kabině je místo pro čtyři pasažéry, kteří mohou ohluchnout s prémiovým zvukem 276-watt od Premium Sound System. Interiér je elegantní a drží si styl, stejně jako celá edice Cabrio 1957.

Hnací ústrojí

Pod kapotou se nachází 1,4 litrový MultiAir čtyř-válec, který produkuje na 101 koní. Díky muší váze, Fiat 500 hezky zrychluje. Je ovšem třeba brát v potaz, že se nejedná o sportovní vůz a vše je v mezích normy.

Závěr

Vozy byly, jsou a budou, o stylu. Fiat 500 je však něco trochu jiného. Je to móda nebo osobní značka. Edice 1957 posunuje tento fakt a retro styl na další úroveň. Díky tomu je neodolatelný a atmosféra kolem Fiatu je pozitivně naladěna.


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »