CS | EN

Cenová AKCE pro dlouhodobé pronájmy nad 15 dní! Více informací

800 220 230

Potrpíte si na luxus?


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »
img

Pokud patříte mezi osoby, které ve svém životě mají neustálou snahu obklopit se tím nejluxusnějším, a pokud na to opravdu máte, pak by vás zcela jistě mohl zajímat nový Superb potažený kůží.

Luxusní kožený interiér je základem každého vozidla, které má za úkol udělat na zákazníka dojem. Mezi tato vozidla zcela jistě patří i nejnovější verze Superbu od naší automobilky Škoda. Pokud si potrpíte na tuzemské značky a zároveň se necháváte rádi hýčkat luxusem, pak vás zcela jistě bude zajímat velice originální počin Škodovky.

Té se podařilo přivést na svět nejexklusivnější model Superbu, jakou světlo světa spatřilo. Nechala totiž celou karoserii vozu potáhnout prvotřídní italskou kůží v tmavě hnědém odstínu, díky čemuž získal vůz na maximální exklusivitě.

K tak velkolepému dílu však potřebovala Škoda menší pomoc. Tu jim poskytli mistři studenti z florentské univerzity, ze které pochází i zakladatelé značek jako Gucci nebo Roberto Cavali, které patří mezi světovou špičku ve zpracování kůže a kožených výrobcích. Studenti se pustili do díla a kompletně celý vůz krom střechy obložili kůží nejvyšší jakosti z Toskánska.

Jedná se však o dobrou inspiraci, jak své auto vylepšit. Musíte však vzít v potaz to, že kůže je organický materiál, který je náchylný na poškození. Stačila by tak možná jediná jízda a tato exklusivní karoserie by se mohla poškodit a to ani nemluvíme o tom, co by se mohlo stát, kdyby venku zapršelo, a vy jste vůz rychle neuklidili do garáže.


přejít na úvodní stránku » přejít do archivu článku »